VT-3 Voice Transformer podobnie jak VT-1 pozwala zmieniać głos ludzki w czasie rzeczywistym, nie tylko na robota kobietę czy mężczyznę, ale także dowolnie zmieniać formant i wysokość dźwięku.
Pokładowy reverb, pamięć na 3 różne ustawienia oraz USB audio/MIDI uzupełniają wachlarz możliwości tego procesora dźwięku.

TR-8 Rhythm Performer to następca kultowej maszyny perkusyjnej TR-808 i TR-909, teraz wzbogacona o dodatkowe efekty (w tym scatter) i możliwość przetwarzania sygnałów zewnętrznych, a także USB audio/MIDI. Jak wszystkie produkty AIRA, TR-8 posiada łatwość sterowania i szybkość dostępu do każdego parametru, które sprawiają, że jest to idealne narzędzie do grania na żywo.

TB-3 Touch Bassline podobnie jak legendarny TB-303 jest sequencerem krokowym i modułem basowym w jednym, ale teraz oprócz dotykowego ekranu na którym można układać sekwencje, instrument wyposażony jest także w efekty, a zakres brzmień znacznie wychodzi poza zwykłe i niezwykłe basy. Dzięki wbudowanemu modułowi efektów można uzyskać również leady, arpeggia, staby i wiele innych brzmień. Tu również obowiązkowa komunikacja USB audio/MIDI znalazła się na pokładzie.

SYSTEM-1 Cztero oscylatorowy syntezator z wyrazistym, tłustym brzmieniem, który posiada sterowanie każdym parametrem z pozycji panelu. Arpeggiator ze scatterem umożliwia efektowne zagęszczanie rytmu w modnym teraz stylu. 2 filtry (jeden zmienny, drugi zawsze HPF), Crusher, delay, reverb, USB audio/MIDI.