Babyface Pro FS – precyzja nagrywania

Urządzenia RME są przeznaczone do rejestrowania materiału dźwiękowego w jego rzeczywistym kształcie. Sygnały audio są przekazywane w całości – nic nie jest dodawane, nic nie jest zabierane.

W przypadku flagowego interfejsu Babyface Pro FS obwody audio zostały dodatkowo ulepszone, aby spełniały nawet najwyższe poziomy wzmocnienia z najlepszym zakresem dynamiki.

Interfejs Babyface Pro ma dwa główne wejścia/wyjścia na złączach XLR, gniazda ADAT (SMUX) lub S/PDIF, MIDI i dwa wyjścia słuchawkowe (TRS/mini-jack).
W połączeniu z zewnętrznym konwerterem ADAT, karta w pełni obsłuży 12 wejść/wyjść analogowych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do wielościeżkowych zastosowań live i studyjnych. Do wejść jack 3 i 4 podłączysz każdy instrument, liniowy lub wysokoimpedancyjny.

Tak jak wszystkie najnowsze interfejsy RME, Babyface Pro FS zawiera potężny cyfrowy mikser, działający w czasie rzeczywistym – TotalMix FX. Wszechstronne oprogramowanie pozwala na używanie karty w każdej sytuacji. Miksowanie gitary i wokali do odsłuchu na słuchawkach nigdy nie było łatwiejsze. Oparty na FPGA mikser DSP dodaje uniwersalny 3-pasmowy korektor parametryczny do wszystkich wejść i wyjść. Dostępne są również efekty reverb i delay.