BILETY NA THANKS JIMI FESTIVAL 2014 JUŻ W SPRZEDAŻY!

17 lutego do sprzedaży trafiły bilety na koncert gwiazd towarzyszący Gitarowemu Rekordowi Guinnessa 2014. We Wrocławiu wystąpią m.in. Eric Burdon z zespołem The Animals, zespół Uriah Heep oraz polska Luxtorpeda. Do 20 marca bilety będzie można nabyć w promocyjnej cenie.

Niemal trzy miesiące przed rozpoczęciem Thanks Jimi Festival ruszyła sprzedaż biletów na koncert gwiazd. W tym roku na wrocławskiej imprezie wystąpi m.in. Eric Burdon&The Animals, znani na całym świecie z kultowej piosenki „Dom Wschodzącego Słońca”, a także brytyjska legenda rocka grupa Uriah Heep. Do grona artystów, którzy zagrają na Wyspie Słodowej dołączył także polski zespół Luxtorpeda. Założycielem grupy jest wokalista i gitarzysta – Robert „Litza” Friedrich, znany z takich formacji jak Acid Drinkers, Arka Noego czy Kazik na Żywo. Zespół stał się znany m.in. dzięki swoim występom na festiwalu w Jarocinie oraz podczas Przystanku Woodstock. Grupa była wielokrotnie wyróżniana, a ich kawałek „Autystyczny” nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów radiowej Trójki, Eski Rock czy Antyradia. Kolejnych muzyków, którzy zagrają na koncercie gwiazd, poznamy już wkrótce.

Tylko do 20 marca bilety można nabyć je w promocyjnej cenie 45 złotych! Warto się zatem pospieszyć. Bilety dostępne są w sieci salonów Empik i Media Markt w całej Polsce oraz w serwisach internetowych: www.biletin.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.pl orazwww.eventim.pl. Wmiarę dostępności będzie można również nabyć wejściówki bezpośrednio przed koncertem. Dla uczestników rekordu tradycyjnie przewidziano bilety ulgowe. Trafią one do sprzedaży w późniejszym terminie. Przypominamy, że udział w próbie ustanowienia kolejnego Gitarowego Rekordu Guinnessa na wrocławskim Rynku jest bezpłatny.

http://heyjoe.pl/