JHS Hauntings Mids

JHS Haunting Mids to extremalnie przydatny efekt typu Mid EQ. Haunting Mids dostosowuje środkowe pasmo częstotliwości każdego wzmacniacza czy pedału overdrive, zmienieniając go w prawdziwego potwora. Dzięki możliwości “sweepu” poprzez środkowe pasmo, a potem podbicia lub podcięcia go, można uzyskać brzmienie które nawiedzało od dawna nasze myśli.
JHS Haunting Mids to regulowane parametry: Volume, Mids, Sweep oraz przełącznik Lo/Hi. Volume to standardowy regulator głośności do zwiększenia sygnału. Kontrola Mid oraz Sweep to regulacja środkowych częstotliwości oraz ich podbicie lub podcięcie. Kiedy Mids ustawimy na godzinę 12-stą, żadna z częsotliwości nie jest podbita lub podcięta. Przekręcając Mids w lewo od godziny 12-stej odczujemy znikające z sygnału środkowe pasmo. Przekręcając Mids w prawo od godziny 12-stej, środkowe pasmo zostanie podbite. Sweep kontroluje wybrane pasmo częstotliwości, które zostanie podbite lub ucięte. Sweep przekręcony w lewo, wpływa na dolny środek, Sweep przekręcony w prawo, wpływa na wysoki środek. Przełącznik Lo/Hi działa jak funkcja “Q”, czyli ustala jak ostry jest rozstaw częstotliwości który chcemy regulować za pomocą pokrętła Mids. “Lo” to w efekcie płytki i szeroki filtr, daje subtelny efekt kiedy regulujemy parametry Mids/Sweep. Ustawienie przełącznika w pozycji “Hi”daje wąski i ostry filtr, dla bardzo mocno zdefiniowanego efektu przy regulacji pokręteł Mids/Sweep.
JHS Haunting Mids zabrzmi świetnie przed lekko przesterowanym piecem, wysyłając go do “brzmieniowych niebios” lub z mocnym distortion, tak aby przebić się przez mix. Haunting Mids nie jest efektem overdrive, a raczej ultrapomocnym narzędziem do podbicia i podcięcia środka. Świetne urządzenie, które posłuży idealnie gitarzystom urzywającym efektów typu overdrive.

Video demo:

https://www.youtube.com/watch?v=rRteYYQEOaM&frags=pl%2Cwn
https://www.youtube.com/watch?v=8XNFC-uNlvg&frags=pl%2Cwn
https://www.youtube.com/watch?v=RJ20A_5qp-U&frags=pl%2Cwn

Sugerowana cena JHS Haunting Mids to 765,15 PLN, wliczając VAT.
Po więcej informacji o JHS pedals, zapraszamy na: https://www.jhspedals.com