ARTist: usłysz artystyczne brzmienie!

Nie lada gratka dla wszystkich estetów! Nowe monitory serii ARTist są już dostępne w Audiostacji.

Najnowsze monitory serii ARTist to niezwykle udany projekt, łączący cenioną jakość i brzmienie oraz… wykończenie na wysoki połysk!

Przy konstruowaniu monitorów bliskiego pola ARTist 3 i ARTist 5 wykorzystano opracowaną i zastrzeżoną przez firmę ADAM technologię przetwornika wstęgowego X-ART (Accelerating Ribbon Technology). Tweetery w serii ARTist przetwarzają wysokie częstotliwości tak szczegółowo, przestrzennie i z taką samą precyzją, z jakiej słyną wszystkie monitory ADAM.

ARTist Sub to subwoofer aktywny, który idealnie uzupełnia klarowne i transparentne brzmienie monitorów o niższe i najniższe częstotliwości. Jego niewielkie wymiary pozwalają na łatwe ustawienie go nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Uniwersalność: złącz pod dostatkiem.
Oba modele ARTist 3 i ARTist 5 wyposażono w cztery formaty wejść: RCA, XLR, mini-jack stereo (3,5 mm) oraz port USB. Ta mnogość wejść pozwala na podłączenie do monitorów ARTist każdego analogowego lub cyfrowego źródła muzyki. Z kolei ARTist Sub wyposażono w zarówno symetryczne (XLR), jak i niesymetryczne (RCA) wejścia/wyjścia oraz zestaw regulatorów. Przełącznik fazy 0°/180° oraz włączany filtr górnoprzepustowy 85 Hz pozwala ustawić liniową charakterystykę odsłuchów i precyzyjnie kontrolować brzmienie ścieżek.

Sugerowana cena detaliczna brutto (dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna):
ADAM ARTIST 3 – 1350 zł / szt.
ADAM ARTIST 5 – 1850 zł / szt.
ADAM ARTist Sub – 1990 zł