M-Audio – perfekcyjny sygnał z komputera

Tym razem firma przygotowała coś dla osób chcących mieć perfekcyjny sygnał z komputera, który zazwyczaj nie ma wyjścia cyfrowego. Dzięki Micro DAC, cyfrowo-analogowemu konwerterowi USB, otrzymujemy wysokiej jakości sygnał, który można odsłuchać na słuchawkach lub dobrej klasy sprzęcie audio.

Bardziej wymagających zadowoli konwerter Super DAC z przetwornikami Wolfson CA/AC klasy audiofilskiej. Dzięki nim można konwertować sygnały w rozdzielczości do 24-bity/192 kHz.

Najbardziej wymagający docenią konwerter USB Transit Pro. Pracuje w rozdzielczości 32-bity/384 kHz. Zapewnia bardzo szerokie pasmo przenoszenia, niezwykle szeroki zakres dynamiki, niesłyszalny poziom szumów i marginalny poziom zniekształceń. Obsługuje dwie częstotliwości Direct Stream Digital (64 i 128) i można do niego podłączyć słuchawki o oporności od 16 do 600 omów.

Dla osób, które chcą słuchać muzyki bezpośrednio z komputera, M-Audio przygotowało zestaw głośnikowy AV32.1 o głębokim, żywym i szerokim brzmieniu. Składa się z dwóch kompaktowych kolumn i subwoofera. Kolumny mają 3-calowe głośniki polipropylenowe dokładnie oddające środek i 1-calowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką w falowodzie Optimage IV zapewniającą krystalicznie czystą górę. Subwoofer ze specjalnie skorygowanym wzmacniaczem oraz 6,5-calowym głośnikiem zapewnia bas od 36 Hz.
Zestaw AV32.1 sprawdzi się nie tylko z komputerem, ale także po podłączeniu do telewizora, przenośnych odtwarzaczy i innych urządzeń z wyjściami analogowymi lub cyfrowymi.

Micro DAC, Super DAC oraz AV32.1 są już w sprzedaży. Transit Pro dostępny będzie już w lutym.