AudioBox GO czyli ultrakompaktowy interfejs audio 2×2 USB!

AudioBox GO zapewnia wszystkie złącza, których potrzebujesz, aby nagrywać w podróży. Na pokładzie znajdziesz wejścia mikrofonowe, instrumentalne i liniowe, wyjścia monitorowe i słuchawkowe oraz port zgodny z USB-C! Karta zapewnia profesjonalne funkcje, a przy tym mieści się w kieszeni!
AudioBox GO to kieszonkowe źródło mocy ze wszystkimi złączami, których potrzebujesz, aby podłączyć profesjonalne mikrofony wokalne XLR, gitary, syntezatory, słuchawki i monitory studyjne. Więc jest to również fantastyczne rozwiązanie dla kompaktowych zestawów studyjnych funkcjonujących w oparciu o laptopa, kiedy miejsce na biurku jest na wagę złota!
Interfejs działa w trybie class-compliant, dlatego nie trzeba pobierać i instalować żadnych sterowników ani aplikacji, a ponadto jest zasilane z magistrali USB, co oznacza, że nie trzeba martwić się o zasilacz.

Łatwe nagrywanie, również na iPada!

Co najlepsze, będziesz mógł tworzyć muzykę już od pierwszego dnia, ponieważ AudioBox GO zawiera Studio One w wersji Prime – najbardziej intuicyjną cyfrową stację roboczą audio, jak również Studio Magic, pakiet wtyczek, oprogramowania i tutoriali o wartości 4000 zł. Gdy będziesz gotowy, aby wyruszyć w drogę, pobierz za darmo aplikację Capture Duo i ciesz się dwuścieżkowym nagrywaniem bezpośrednio na iPada lub nagrywaniem w wybranej aplikacji w systemie Android.

Najważniejsze cechy:
Ultrakompaktowy, mobilny interfejs audio 2×2 USB,
1 wejście mikrofonowe/liniowe XLR combo z zasilaniem fantomowym +48V,
1 wejście instrumentalne TS ¼” (6,35 mm),
1 wyjście słuchawkowe – stereo TRS 1/4″ (6,35 mm),
2 x wyjście główne TRS 1/4”,
Maksymalna częstotliwość próbkowania: 92 kHz,
Możliwość nagrywania bezpośrednio na iPada,
W zestawie pakiet programowania Studio One Prime i Studio Magic!