Profesjonalne słuchawki nauszne NTH-100 z RØDE

Firma RØDE ogłosiła swój długo wyczekiwany debiut w kategorii słuchawek – profesjonalne słuchawki nauszne NTH-100. Słuchawki łączą jakość i wyjątkową wydajność dźwiękową z rewolucyjnymi funkcjami zapewniającymi najwyższy komfort użytkowania. Do tego utrzymane są w nowoczesnym stylu, z którego słynie RØDE.

„Opracowaliśmy te słuchawki od podstaw z niezwykłą dbałością o każdy szczegół i obsesją na punkcie perfekcji”
Damien Wilson, dyrektor generalny RØDE

Dźwięk taki, jaki ma być

Słuchawki NTH-100 zostały bardzo starannie dopracowane, by zapewnić pierwszorzędną jakość dźwięku podczas ważnych odsłuchów, od monitorowania, przez miksowanie, po mastering.
NTH-100 brzmią naturalnie, o sygnaturze dźwiękowej zbliżonej do otwartych, ale posiadają wszystkie zalety słuchawek zamkniętych, w tym doskonałe pasywne tłumienie hałasu zewnętrznego.

NTH-100 są bardzo wygodne. Idealnie nadają się do długich godzin pracy podczas produkcji muzycznej, tworzenia podcastów, edycji wideo i transmisji na żywo.
Wyposażone są w miękki, oddychający materiał Alcantara® na nausznikach i pałąku.
Pod materiałem jest warstwa żelu CoolTech™, który pochłania i rozprasza ciepło, co znacznie zmniejsza zmęczenie podczas noszenia.
Pałąk jest w pełni regulowany i wyposażony w innowacyjny system blokowania FitLok™.

Funkcjonalność i trwałość

NTH-100 są wyposażone w funkcje, których każdy twórca wymaga od pary słuchawek. Należą do nich m.in. zaczepy kabla na obu nausznikach, dzięki którym kabel można umieścić tam, gdzie jest to najwygodniejsze; wysokiej jakości złącze blokujące dla każdego zaczepu; łatwa identyfikacja lewego i prawego nausznika dzięki świecącym literom, kodom kolorystycznym i pismu Braille’a.
Słuchawki są zbudowane tak, by wytrzymać rygorystyczne wymagania związane z codziennym tworzeniem. Pałąk jest wykonany z wytrzymałej stali sprężynowej pokrytej trwałą, odporną na zarysowania powłoką.

Pałąk i nauszniki są bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia, a także wymienialne. Mogą być zdjęte i wymienione przez użytkownika w ciągu kilku sekund.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/qtObAwkc3HY” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>